17 yıllık sektör tecrübesi ile iç mekan zemin ürünlerinde yüzlerce firmaya ve mimarlık ofislerine hizmet veren firmamız 2020 yılı itibari ile sektöre Aref Yapı Sistemleri ve Mimarlık olarak devam etme kararı almıştır.

İç mekan zemin ürünlerinde Yükseltilmiş Döşeme Halı, Pvc , Lvt , Looselay gibi ürünleri ile ofis, hastane, banka şubeleri,kamu yapıları, spor salonları gibi çeşitli zemin ihtiyaç çözümlerini tek adreste çözme imkanı sağlamaktadır.
Yüksek stok gücü, ithal ürünleri ve uygun fiyat aralığı ile kendi montaj ekibi ile hizmet veren Aref Yapı Sistemleri artık sizlerle.

Aref Yapı Sistemleri ve Mimarlık firması sektörde ki değerli markaların Distribütörü olarak çalışmaktan gurur duymaktadır. Hollanda ve Belçika’dan gelen ürünleri ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Kendi bünyesinde sürekli olarak büyümeyi hedefleyen firmamız ‘’doğru mekan – doğru ürün’’ mantığı ile hareket etmeye devam edecektir.Firmamız sadece İç mekan zemin ürünlerinde ürün tedariği ile değil bünyesinde ki profesyonel uygulama personelleri ile birlikte %100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktadır.

Birbirinden alternatifli ürünlerimiz; özgün desen ve göz kamaştıran tasarımlı yüzeyleri ile ferah, tanımlı ve size özel mekanlar sunmamıza olanak sağlamaktadır. 17 yıldır olduğu gibi bugün de heyecanımızı kaybetmeden siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz.

AREF YAPI SİSTEMLERİ VE MİMARLIK