Ofis Karo Halı Modelleri

Ofis Karo Halı Modelleri

Profesyonel model seçenekleriyle göz dolduran karo halı modellerinde fiyatı belirleyici ölçü metre karedir. Metre kareye göre satış işlemi gerçekleştiriyoruz ve adrese teslim ediyoruz. Uygulanışı kolay olan ofis halı modelleri, ticari ofislerin havasını değiştiriyor. Renk ve desen bakımından oldukça zengin özelliklere sahip halı modellerimiz bulunuyor. Halıların hav kısmı yani görünen kısmı estetik açıdan özel olarak tasarlanır. En çok tercih edilen renk ve tasarımlar sitemizde yer alır. Kesilmemiş bukle havlı modellerinin yanı sıra kesik havlı modeller de satışta yer alıyor.

Ofis Karo Halı Fiyatları

Bukle ve kesik havlı halıları da sitemizde bulabilirsiniz. Hijyenik özellikleriyle dikkat çeken karo halı modellerimiz zararlı mikroorganizma barındırmamaktadır. Koku oluşturmayan, nem ve rutubete neden olmayan halılarımız kalite bakımından birinci sınıf özelliktedir. Elektriği önleyici yani anti statik özellik halılarımızdaki diğer önemli özelliklerden biridir. Anti-statik özellik insan vücudunda toplanan elektriği toplama özelliğidir.

Karo halılarımız ise iç içe geçebilen halılardır ve bu parçaların birleşiminden oluşur. Yüksek kaliteli iplik ve taban özelliği halılarımızda bir araya gelmiştir. Karo halı modellerine aynı zamanda ofis veya büro halısı da denilmektedir. Uygulaması oldukça kolaydır ve farklı desen özelliği ile zengin kataloğa sahiptir.

Ofis Karo Halı Özellikleri

Pratik, estetik ve görsel açıdan etkileyici olan ofise özel bu halıların özellikleri şu şekildedir:

  • Görsel açıdan estetik tasarım özelliğine sahip olan bu halılar ses yalıtım özelliğine de sahiptir. Topuklu ve benzeri ayakkabılarla rahatlıkla üzerinde yürünebilir. Bu sebeple ofislerde ve kalabalık iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Bu halıların en önemli özelliklerinden biri de alev almama özelliğidir. Karo halı üretim esnasında veya ipliğe karıştırılan özel bir kimyasal sayesinde alev alma problemi meydana gelmez.
  • Çalışma alanlarında oluşan yankı ve ses bozukluğunu karo halılar tam anlamı ile önler ve bu şekilde gürültü oluşumu engellenmiş olur.
  • Sertifikalı bir şekilde satışı gerçekleşmektedir.
  • Tabanı pvc olan bu halılar 60×60 ve 50×50 şeklinde üretilir.
  • Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde her zaman için karo halı hijyenik özelliğini korur.

Karo halılarda aradığınız bütün kalite özelliğini bulabilirsiniz. Uzun yıllar halılar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.