Ofis Lvt Zemin Modelleri

Ofis Lvt Zemin Modelleri

Ofis dünyasının tercih ettiği lvt zemin kaplama kaliteli özellikleriyle dikkat çekmektedir. Geçmeli, kilitli ve sök-tak olmak üzere üç modelde üretilmektedir. Kataloğumuzda bu kategoride birçok model seçeneği yer almaktadır. Güncel tasarımlar ekonomik olmakla birlikte montaj süresi de oldukça azdır.

Lvt Zemin Kaplama Nedir?

Özel kaplama kategorisinde değerlendirilen lvt zemin kaplama tasarımları performans açısından ve konfor açısından maksimum seviyededir. Mermer, taş, ahşap ve benzeri döşeme seçeneklerine nazaran daha yumuşaktır. Ayak sürkülasyon özelliği de oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Ses yalıtımına sahiptir ve bu özellikleri sayesinde performansı oldukça yüksektir. Kataloğumuzda yer alan ürünlerimiz maksimum kullanım ve kalite özelliğine sahiptir.

 

Maliyet açısından lvt zemin kaplama oldukça ekonomiktir. Düşük maliyetli olması nedeniyle genellikle bu tasarılarımlar tercih edilmektedir. Parke kaplama ve taş döşeme maliyet açısından yüksektir. Sitemizde ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü lvt zemin kaplama seçeneklerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Toz ve talaşa neden olmayan hijyenik lvt zemin kaplama tasarımları mutfak ve banyo gibi yerlerde güvenle kullanılır. Trafiğin yoğun olduğu iş yerlerinde ve ofislerde uzun yıllar kullanılabilir.

Modern ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken lvt zemin kaplama seçenekleri dünyanın tercihidir. Maliyetinin düşük olması ve kaliteli özelliklere sahip olması ürüne olan talebi artırmış durumdadır.

Lvt Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Polimer malzemenin kullanıldığı lvt zemin kaplama ürünlerimiz karo ve plank boyutlarda üretilmektedir. Esnek özelliklere sahip olması nedeniyle kırılma meydana gelmez. Beton, granit, mermer, parke ve ahşap görünümlü modelleri özel dekor çalışmaları ile birebir uyumludur.

Profesyonel özellikleriyle lvt zemin kaplama ürünleri;

  • Ofis zeminlerinde kullanılır.
  • Okul ve diğer eğitim kurumlarında güvenle tercih edilir.
  • Mağaza zeminlerinde estetik özelliği ile dikkat çekmektedir.
  • Dinlenme alanlarında görsel açıdan oldukça estetiktir.
  • Showroomlarda konferans salonlarında ve benzeri yerlerde ideal bir seçimdir.
  • Havaalanlarında ve benzeri yerlerde kullanılmaktadır.
  • Resmi kurumlarda da güvenli kullanılır.
  • Tiyatro ve sinemalarda lvt zemin kaplama ses izolasyon özelliği ve estetik yapısı ile uyumlu bir şekilde kullanılır.
  • Otel gibi trafiği yoğun yerlerde de kullanılmaktadır.
  • Hastane, sağlık ocağı ve benzeri sağlık kurumlarında güvenle kullanılır. Hijyenik olması ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle sağlık açısından her hangi bir problem meydana getirmemektedir.

Lvt kaplama ürün seçeneklerinde profesyonel çözüm seçenekleri sunan firmamız, güncel modelleri takip ederek düzenli bir şekilde listeye dahil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.